Açık İşler

See all open vacancies of Kyocera Senco

Hızla değişen bir ortamda çalışırken ve EMEA’da sabitleme çözümüne yönelik talebi karşılamak için yenilikçi yollar geliştirirken, her zaman olağanüstü insanların bizi aramasını istiyoruz. Geleceğimizi şekillendirecek fikir ve teknolojiyi keşfetmek için müşteri odaklı, meraklı, tutkulu ve heyecanlı insanlar. Bu size benziyor mu, aşağıdaki açık boşluklara bir göz atın.

Stajlar, öğrencileri eğitmek ve organizasyonumuzdaki gençleri dahil etmenin önemli bir parçasıdır. Kurumumuzun yeni gelişmeler ve (dijital) teknolojilere uyum sağlamasına yardımcı oluyor. Bu nedenle Kyocera Senco’da staj gayri resmi bir yerleşim değildir. İlgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uyacak şekilde seçilen gerçek projelere tam günlük katılım sağlar. Katılabileceğiniz mevcut projeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şu anda listede olmayan başka bir fırsat mı arıyorsunuz? Her zaman HR@Kyocera-Senco.eu adresine açık bir başvuru gönderebilirsiniz.

Kyocera Senco Hakkında

KYOCERA SENCO Türkiye sabitleme çözümlerinde uzmandır ve yenilikçi araçların, bağlantı elemanlarının ve aksesuarların geliştirilmesine odaklanır. Üç güçlü marka ile – SENCO, Expandet, InterDiamant – En yüksek standartlara ve onaylara uyan ürünleriyle müşteri beklentilerini karşılar. Şirketimiz, çok çeşitli güç bağlantı sistemleri, ankraj ürünleri, elmas kesme aletleri ve endüstriye özel çözümler sunmaktadır.

Menu