1. Home
  2. Markalar
  3. Senco

Senco

SENCO, sabitleme teknolojisi dünyasında oldukça tanınmış ve saygın bir markadır. SENCO ürün programı, geniş bir yelpazede ilgili harmanlanmış bağlantı elemanları dahil olmak üzere geniş bir yelpazede pnömatik, elektrik, gaz, akülü pnömatik ve akülü aletler içerir.

SENCO aletleri ve bağlantı elemanları, daha sıkı çalışmayı sağlayan yenilikçi sabitleme çözümleri sunarak, profesyonellerin nesillerinin işi doğru yapmasına yardımcı oldu. Dünyanın dört bir yanındaki işyerlerinde ve işyerlerinde, SENCO bağlantı elemanları ve araçları, çalışkan profesyonellerin üretkenliğine ve başarısına katkıda bulunur.

Tüm SENCO bağlantı elemanlarının% 80’inden fazlası Cincinnati Fastener Manufacturing’de üretilmektedir. Her SENCO sabitleme sistemi, mükemmel sonuçlar elde etmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

SENCO’nun ikonik DuraSpin vida sabitleme sistemleri, büyük bir hız, güç ve verimlilik seviyesini garanti eder. Harmanlanmış otomatik beslemeli tornavidalar, geleneksel uzunluklarda ve vida uzunluğuna ve uygulama malzemesine bağlı olarak, her şarjda 1.200 ila 1.400 vida arasında sürülebilen kompakt 18 volt 3Ah Li-ion akülü ünitelerde mevcuttur.

SENCO Fusion araçları, rampa süresi olmadan anlık çekimler, pnömatik alet gibi sürücüler ve hortumlara, kompresörlere veya yakıt hücrelerine ihtiyaç duymayan benzersiz bir kablosuz hava teknolojisine sahiptir.

Fusion F-15, hızlı ateşleme oranı, her malzemede istikrarlı naildrivasyon performansı ve hafif, ince kulplu tasarımı sayesinde piyasadaki en iyi çivi tabancalarından biridir.

Menu