Hakkımızda

KYOCERA SENCO TURKEY sabitleme çözümlerinde uzmandır ve yenilikçi araçların, bağlantı elemanlarının ve aksesuarların geliştirilmesine odaklanır. Üç güçlü marka ile – SENCO, Expandet, InterDiamant – müşteri beklentileri en yüksek standartlarda ve (ETA, CE, DIN, ICC) onaylı ürünleriyle hizmet veriyor. Şirket, çok çeşitli güç bağlantı sistemleri, ankraj ürünleri, elmas kesme aletleri ve endüstriye özel çözümler sunmaktadır.

KYOCERA SENCO TURKEY, KYOCERA SENCO Industrial Tools Inc.’in bir yan kuruluşudur ve EMEA bölgesindeki tüm satış, satın alma, geliştirme ve pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.
Lelystad araçlarında özellikle EMEA bölgesi ve endüstriyel pazar için geliştirilmiş olup, üretim ortamını basitleştiren ve artıran akıllı sistemler sunmaktadır. Akıllı Envanter Yönetim Sistemi (SiM), müşterilere üretim sürecine odaklanma ve satın alma sürecinde zamandan ve maliyetten tasarruf etme fırsatı verir. Yenilikçi SENCO Smart Solutions ile üretim süreci basitleştirilebilir ve aynı zamanda doğruluk, kalite, hız ve operatör güvenliği açısından iyileştirilebilir.

Ana markalara ek olarak KYOCERA SENCO TURKEY, otomotiv endüstrisi ve Muro otomatik vidalama sistemleri için Kyocera-hogring araçları sunmaktadır.

Menu