1. Home
  2. Markalar
  3. InterDiamant

InterDiamant

InterDiamant ürünleri, 40 yılı aşkın bir süredir elmas delme aletleri dünyasında iyi bilinen bir isim olmuştur. Müşteri ve pazar güdümlü talepler sürekli olarak değerlendirilmekte ve şirket içi ürün geliştirme yoluyla en son endüstri talepleri hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yeni yüksek kaliteli Osilatör kuru delme sistemi ile, herhangi bir matkap gücünü kaybetmeden temiz ve tozsuz ve sudan arındırılmış bir çalışma ortamına ihtiyaç duyulmuştur.

Derin kesme delik testereleri, Ø25 ila Ø201 çapları arasında değişen matkaplar, matkap motorları, elmas testere bıçakları, taş ve fayans kesme makineleri, matkap tezgahları ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ıslak ve kuru delme sistemleri.

Yeni lazer maratonlu elmas matkaplar, delme işlemini hızlandıran daha yüksek bir delme hızı, daha fazla verimlilik ve hemen yüksek bir kesme kuvvetini garanti eder. Tüm maraton elmas matkapları lazerle kaynaklanmış ve yenilikçi bir yeni segmentle donatılmıştır. M “lazer maratonlu matkaplar 12 mm yüksekliğe sahip bir” çatı “segmentine sahiptir ve özel olarak ½” bağlantıya sahip matkap motorları için tasarlanmıştır ve 2.2Kw’ye kadar güç sağlar.

1¼ “maratonlu elmas matkaplar profesyoneller için tasarlanmıştır, geniş kapsamı ve daha yüksek verim ve kesme hızına sahiptir.” Knockle “segmenti, bileme ihtiyacı olmaksızın hemen büyük bir delme hızını garanti eder. 2.2kW’dan matkap motorlu bir tripod.

Menu