1. Home
  2. Markalar
  3. Expandet

Expandet

Expandet, beton, taş, alçıpan ve kereste uygulamaları için başarılı bir inşaat bağlantı elemanları markasıdır. Yüksek kaliteli bağlantı elemanları, Danimarka’da en yüksek standartlarda üretilmekte olup, sürekli ürün geliştirme ve yeniliklerle birlikte kayaya sağlam sabitleme ve güvenilirliği garanti etmektedir.

Expandet çeşitleri, alçı levha, gözenekli malzemeler, tuğla ve beton gibi malzemelerde hafif ve ağır hizmet tipi sabitleme için naylon, metal ve kimyasal ankrajlardan oluşur. Seri, ayarlanabilir çerçeve vidaları, soket ankrajları, ankraj kolları, iskele sabitlemeleri ve dişli çubuklar gibi aksesuarlarla tamamlanmıştır. Kyocera Senco’nun Danimarka ve Hollanda’daki üretim tesislerinde, dişli çubukları, çinko kaplama, sıcak daldırma galvanizli ve paslanmaz çelik gibi özelleştirilmiş uzunluklara ve kaplamalara ayırdık.

2006 yılında ilk nesil ESI harçlarının tanıtılmasından bu yana, KYOCERA SENCO, tüm uygulamaları kapsayacak şekilde sadece iki ürünle çalışmıştır. Expandet kimyasal harçlar, hemen hemen her temel malzemede ETA sertifikalıdır ve düşük / yüksek gömme derinlikleri, kalın / ince beton, küçük / büyük kenar mesafeleri ve aralıklar gibi birçok konfigürasyon için uygundur. Çelik konstrüksiyonlarda veya ağır makinelerde çok zorlu kurulumlar için en iyi çözümdür.

Kırılmış ve çatlaksız ve hafif betonlarda sabitleme için flanş kafalı genişletme C-Bolt. Bu çok fonksiyonlu ankraj, köşebentleri, balkon korkuluklarını, makineleri, ahşap ve çelik yapıları vb. Sabitlemek için kullanılabilir. Hızlı montajı anında yüksek yük performansı ile birleştirir. C-cıvata için çapa konfigürasyonları, ETAG yönergelerine göre Expandet Hesaplama yazılımına dahil edilmiştir.

Menu