Markalar

KYOCERA SENCO Türkiye sabitleme çözümlerinde uzmandır ve yenilikçi araçların, bağlantı elemanlarının ve aksesuarların geliştirilmesine odaklanır. Şirket, çok çeşitli güç bağlantı sistemleri, ankraj ürünleri, elmas kesme aletleri ve endüstriye özel çözümler sunmaktadır.

Senco

SENCO, sabitleme teknolojisi dünyasında son derece tanınmış ve saygın bir marka olarak, geniş bir yelpazede ilişkili harmanlanmış bağlantı elemanları dahil olmak üzere çok çeşitli pnömatik, elektrikli, gaz ve akülü aletler üretmektedir. SENCO serisi, iyi bilinen DuraSpin harmanlanmış vidalı sürüş sistemleri ve benzersiz Fusion akülü pnömatik çivi çakma makineleri ve pinners içerir. SENCO, KYOCERA SENCO markasıdır ve dünyanın her yerinden güvenilir distribütörler ve bayiler tarafından satılmaktadır.

InterDiamant

InterDiamant ürünleri, 40 yılı aşkın bir süredir elmas karotlu delme araçları dünyasında tanınmaktadır. Müşteriler ve piyasa güdümlü talepler sürekli olarak değerlendirilir ve şirket içi ürün geliştirme yoluyla en son endüstri talepleri hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilir. InterDiamant kuru delme sistemi, betonarme borularda kuru ve tozsuz delme delikleri mümkün kılar.

Expandet

Expandet, beton, taş, alçıpan ve kereste uygulamaları için başarılı bir inşaat bağlantı elemanları markasıdır. Yüksek kaliteli bağlantı elemanları, Danimarka’daki en yüksek endüstri standartlarına göre üretilmektedir. Sürekli ürün geliştirme ve yenilik, sağlam bir sabitleme ve güvenilirlik sunar. Eşsiz bir renk kodlama sistemi ve gelişmiş ürün geliştirme kullanarak Expandet markası kendini diğer sabitleme markalarından farklı kılıyor.

TyTecker

TyTecker C halka sistemleri, zorlu endüstriyel uygulamalar için yüksek kaliteli bağlantı elemanları ve takımlardır. TyTecker C halka araçları üç tipte mevcuttur: tabanca tutuşu, ters kavrama ve her özel uygulamaya ve amaca uygun bir otomatik yükleme sistemi.

Muro

Muro Şeritli vida sistemi ile, zor iş daha kolay ve daha hızlı olur. Ağır zeminde ve zemin kaplaması vidalama, ayağa kalkarken, ön delme olmadan yapılabilir. Bu, zaman tasarrufu sağlar ve sırt ve diz problemlerini ortadan kaldırır. Sistemi tahtadan ağır çelik, ahşaptan ahşaba, ahşaptan / kompozitten çelik ve çelikten çelik uygulamalara kadar geniş bir yelpazede kullanabilirsiniz.

Menu